Вітаю Вас Гість | RSS

Туристичне бюро

Портал про подорожі, відпочинок і туризм

Субота, 17.11.2018, 20:25
Туризм » Статті » Секс-туризм

Нові горизонти секс-туризму

Сексуальний туризм

Останнє десятиліття ознаменувалося не тільки небувалим розквітом комп'ютерної галузі, але й деякими нововведеннями в індустрії секс-туризму 

Так, в останні роки виділилися деякі країни, які раніше не брали участь в гонці за право називатися країною специфічного обслуговування туристів. Крім традиційних Таїланду і Південного Середземномор'я в список потрапили країни Карибського басейну, такі як Куба і Домініканська республіка.

Гендерна приналежність секс-туризму також зазнала змін. Якщо раніше секс-туризм привертав увагу жінок перейшли межу "бальзаківського віку", самотніх і нещасних у шлюбі, то сьогодні він користується значною популярністю і серед чоловіків.

Цікаво, що типові секс-туристки - це жінки середнього достатку з розвинених країн. Жителі Барбадосу, острови також входить в пояс секс-туризму, прозвали таких мандрівниць "канадськими секретарками".

Жінки освоюють Європу (переважно Голландію і Чехію) і Америку, a найсміливіші не боячись СНІДу відправляються за новими враженнями в Африку.

"Секретарка" - тому, що цей термін являє збірний образ жінок середнього класу. А "канадські" - тому, що канадки складають основну масу, серед 600 тисяч шукачка швидкого сексу щорічно відвідують країни Карибського басейну.

Ціни на ескорт-послуги місцевих чоловіків варіюються від 30 до 150 доларів на годину, в залежності від коштів "секретарок". Крім цього, найбільш успішні жиголо отримують подарунки, сувеніри, одяг, ювелірні прикраси, аксесуари.

Що стосується представників сильної статі, то вони в пошуках насолоди та нових вражень подорожують у традиційних напрямах, зокрема найбільш популярний серед них Бангкок.

Туристи будь-якої статі, які шукають сильних вражень, відчують себе комфортно на Кубі, в Таїланді, Домініканській республіці чи Єгипті
Категорія: Секс-туризм | Додав: Admin (25.07.2010)
Переглядів: 1238 | Теги: Бангкок, секс-туризм, Секс, туризм, Куба | Рейтинг: 5.0/5

Поділитись інформацією про туризм

Link:
HTML:
BBcode:

Публікації про Туризм

[02.04.2011][Активний відпочинок]
Риболовля на Дунаї
[02.04.2011][Активний відпочинок]
Риболовля в Карпатах
[01.04.2011][Круїзи]
Річкові круїзи на теплоходах
[25.07.2010][Екзотика VIP]
Для любителів відокремленого відпочинку
[25.07.2010][Секс-туризм]
Нові горизонти секс-туризму
[06.06.2010][Автобусні тури]
Європейський феєрверк