Вітаю Вас Гість | RSS

Туристичне бюро

Портал про подорожі, відпочинок і туризм

Субота, 17.11.2018, 20:48
Туризм » Статті » Круїзи

Річкові круїзи на теплоходах

Що ж це пливе там в далині...

Річкові круїзи на теплоходах - популярний вид відпочинку у туристів. Прогулянки по річках, каналах і озерах поєднуються з екскурсіями, по визначних пам'ятках котрі зустрічаються по дорозі і пляжним відпочинком, а це доставляє масу вражень від незвичайного водної подорожі. Круїзи на річках у починаються в кінці квітня. 

Туристичні оператори сьогодні пропонують нетривалі круїзи по річці або озеру (так звані туристичні поїздки вихідного дня), екскурсійні круїзи по маленьких стародавніх містах нашої країни, подорожі по річці, як то по головній водній артерії Дніпру.

Програма відпочинку, під час водного круїзу, може бути сама різноманітна. Центром багатьох круїзних маршрутів по праву прийнято вважати річки України.

Ціна річкового круїзу

Комфортабельність теплохода сильно впливає на вартість круїзу. Чотирьох палубні лайнери, побудовані в Чехословаччині і НДР в сімдесяті роки минулого століття, є самими найкращими. До наймасовішим відносяться двох-і трьохпалубні судна місткістю 150-250 пасажирів. Всі ці теплоходи придбані Радянським Союзом в НДР і Угорщини. У наш час багато хто з цих судів істотно модернізували, і відпочинок на них став ще більше приємним. Однак ціна круїзу визначається не тільки кількістю палуб теплохода. На формування ціни подорожі сильний вплив робить час проведення круїзу (на початку та в кінці сезону ціни набагато нижче, ніж влітку), а також розташування і клас каюти...

Категорія: Круїзи | Додав: Admin (01.04.2011)
Переглядів: 4230 | Теги: круїз, річковий круїз, ціна круїзу, теплохід, туризм | Рейтинг: 3.6/5

Поділитись інформацією про туризм

Link:
HTML:
BBcode:

Публікації про Туризм

[02.04.2011][Активний відпочинок]
Риболовля на Дунаї
[02.04.2011][Активний відпочинок]
Риболовля в Карпатах
[01.04.2011][Круїзи]
Річкові круїзи на теплоходах
[25.07.2010][Екзотика VIP]
Для любителів відокремленого відпочинку
[25.07.2010][Секс-туризм]
Нові горизонти секс-туризму
[06.06.2010][Автобусні тури]
Європейський феєрверк