Вітаю Вас Гість | RSS

Туристичне бюро

Портал про подорожі, відпочинок і туризм

Субота, 17.11.2018, 20:26
Туризм » Статті » Екзотика VIP

Для любителів відокремленого відпочинку

Антарктика

Почати туристам пропонується з Антарктики. Круїзи до Антарктиці набирають популярність: у царстві мерехтливого білого льоду і блакитних вод можна побачити китів, пінгвінів і тюленів. Найкращий час для поїздки - грудень і січень, коли сонце світить цілодобово. 

Папуа-Нова Гвінея

Другий у списку йде Папуа-Нова Гвінея, яка за кількістю зустрічаються видів ссавців, птахів і жаб випереджає Австралію. Країна може запропонувати туристам і мальовничі краєвиди, і розміщення в готелях, максимально віддалених від цивілізації. 

Монголія

Монголії також є що показати любителям усамітнення. Туристів традиційно привертають екзотичні ночівлю у юртах і головна природна пам'ятка - пустеля Гобі, що займає 30% території країни. Типові пейзажі Монголії - безкраї степи, піщані бархани і кам'яні масиви; з представників місцевої фауни особливо варто відзначити гірського козла, сніжного барана, рись, ІРБІС і газель.

Бразилія

Амазонська сельва не поступається монгольським степах за різноманітністю тваринного світу: кожен десятий представник світової фауни мешкає у вологих тропічних лісах. У Бразилії можливі самі незвичайні розваги - від купання з рідкісними рожевими дельфінами до лову піраній.

Шотландія

Шотландія - рай для спокійного і споглядального відпочинку. Її пейзажі різняться від півночі на південь і з заходу на схід, відкриваючи погляду туристів пагорби, поля, озера і водоспади. І лише острови - а їх близько 800 - незмінно зустрічаються на всій території країни. Для Шотландії характерні острова в прісноводних озерах, гористі острови і острови, які з'являються на поверхні води під час відливів. Відпочинок на острові буде дійсно утихомирює.

Велика Блакитна западина

Велика Блакитна западина в Карибському морі - найглибша в світі карстова воронка океанічна, яка розташована недалеко від узбережжя Белізу. Вона дуже популярна серед дайверів (французький дослідник Жак-Ів Кусто включив її до десятки кращих місць для дайвінгу) і тих, хто віддає перевагу екскурсії на вертольоті. 

Аляска

Найбільший за територією і при цьому це найменш населений штат США - Аляска - пропонує мандрівникам неісхоженние маршрути. Відпочинок тут - всесезонний. На Аляску їдуть за риболовлею, альпіністським досвідом, байдаркові походами або лижними прогулянками. Великий інтерес для туристів представляє і національний парк Деналі, де розташована найвища гора Північної Америки, Мак-Кінлі, і водяться різноманітні дикі тварини - від норки і горностая до ведмедя і білоголового орлана.

Перлові острови

Панамський архіпелаг Лас-Перлас (Перлові острови) - це тропічні пляжі, густі джунглі і різноманітна фауна: папуги, кабани, олені, чорні марлін і гігантські устриці. І все це туристи зможуть знайти всього в 50 кілометрах від галасливої столиці - Панама-Сіті. Велика частина островів ненаселена.

Габон

Габон пропонує туристам відпочинок в африканському Буша. Крім того, кожному з 13 заповідників, що розмістилися на території цієї західноафриканської країни, є що показати гостям - від гіпопотамів і знаходяться під загрозою зникнення рівнинних горил до шкірястих черепах.

Великий Бар'єрний риф

Тим, хто хоче на власні очі побачити австралійський Великий Бар'єрний риф, як правило, рекомендують один із самих популярних курортів - Ерлі Біч. Бажаючі відпочити на самоті вибирають інший, не менш цікавий варіант - острови Уїтсанді (Whitsunday), що утворилися в результаті затоплення гір біля узбережжя Квінсленд. Жити можна всього лише на восьми з 74 островів, що славляться пляжами з білосніжним піском.

Вдалого відпочинку турист!

Категорія: Екзотика VIP | Додав: Admin (25.07.2010)
Переглядів: 1234 | Теги: туризм, Монголія, vip, Бразилія, відпочинок, ексклюзив | Рейтинг: 5.0/2

Поділитись інформацією про туризм

Link:
HTML:
BBcode:

Публікації про Туризм

[02.04.2011][Активний відпочинок]
Риболовля на Дунаї
[02.04.2011][Активний відпочинок]
Риболовля в Карпатах
[01.04.2011][Круїзи]
Річкові круїзи на теплоходах
[25.07.2010][Екзотика VIP]
Для любителів відокремленого відпочинку
[25.07.2010][Секс-туризм]
Нові горизонти секс-туризму
[06.06.2010][Автобусні тури]
Європейський феєрверк